سایت بازی رولرکوین (Rollercoin)، یک بازی شبیه ساز استخراج بیت کوین آنلاین است.

شما می‌توانید در بازی رولرکوین با انجام مینی‌بازی‌ها، ارزدیجیتال کسب کنید و سپس از آن برای ماینرهای مجازی استفاده کنید و شروع به کسب درآمد غیرفعال کنید.

در این مقاله با نحوه استفاده از سایت رولرکوین برای کسب ارزدیجیتال آشنا خواهید شد.

بازی رولرکوین چیست؟

رولرکوین یک بازی مرورگر وب است که استخراج ارزدیجیتال را شبیه‌سازی می‌کند. شما به سادگی مینی‌بازی‌ها را برای به دست آوردن نرخ هش بازی می‌کنید، که از آن برای استخراج خودکار ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. هرچه بیشتر بازی کنید، نرخ هش بیشتر و کریپتو بیشتری به دست خواهید آورد. هنگامی که رمز ارز کافی دارید، می‌توانید از آن برای خرید ماینرهای مجازی استفاده کنید که به طور خودکار رمزارزهای واقعی را حتی زمانی که آفلاین هستید استخراج می‌کنند.

چگونه با رولرکوین ارز واقعی بسازیم؟

در سایت بازی رولرکوین می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف مانند بیت کوین،دوج کوین، اتریوم، بایننس کوین و پایگان را استخراج کنید. همچنین می‌توانید روی یک رمز ارز تمرکز کنید یا می‌توانید قدرت هش خود را به ماینینگ کریپتو به انتخاب خود تقسیم کنید. وقتی به اندازه کافی ارز دیجیتال دریافت کردید، می توانید به یک کیف پول رمزنگاری برداشت کنید.

هر کریپتو باید به کیف پول منحصر به فرد خود برود. بیت کوین به کیف پول بیت کوین و غیره می‌رود.

شروع استخراج و کسب بیت کوین بسیار ساده است. به سادگی باید با دوستان خود رقابت کنید تا با کسب امتیازات بالا و انجام مأموریت‌ها و وظایف، قدرت استخراج را به دست آورید.

هرچه تعداد ماینرها بیشتر باشد، بیشتر می‌توانید درآمد کسب کنید. حتی می‌توانید ماینرها را در فروشگاه درون‌بازی بخرید تا درآمد پایداری داشته باشید.

 

بازی رولرکوین

 

روش‌های کسب درآمد در بازی رولرکوین

بازی رولرکوین مجموعه‌ای از 10 مینی‌بازی‌ مجزا را برای انتخاب دارد.

شما با انجام این بازی‌ها ، دستیابی به امتیازات بالا و انجام وظایف، نرخ استخراج خود را افزایش می‌دهید. در ابتدا، هر بازی‌ای که بازی می‌کنید نزدیک به 700 گیگاهرتز بر ثانیه هش را ارائه می‌دهد.

قدرت هش به‌ دست‌ آمده از بازی‌ها، به‌ طور خودکار رمز ارز انتخابی شما را استخراج می‌کند.

برنده شدن در سه بازی سطح، سختی و پاداش آن را ارتقا می‌دهد.

اما با رمزارزهایی که از مینی‌بازی‌ها در بازی رولرکوین می‌گیرید چه می‌توانید بکنید؟

می‌توانید آن‌ها را جمع کنید و در نهایت آن‌ها را برداشت کنید یا می‌توانید آن را دوباره در ماینرها سرمایه‌گذاری کنید و شروع به کسب درآمد غیرفعال ارزهای دیجیتال کنید.

این روش نوع اصلی ماینینگ برای اکثر بازیکنان است زیرا این ماینرهای مجازی حتی زمانی که شما آفلاین هستید، رمز ارز را استخراج می‌کنند.

حتی ممکن است شما در روزهای اولیه سخت کار کنید، تا در نهایت بدون انجام کاری درآمد کسب کنید.این ماینرهای مجازی برای شما کار خواهند کرد.

چندین ماینر در فروشگاه رولرکوین وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. برخی از این ماینرها با توکن‌های RLT قابل خرید هستند، برخی دیگر با SAT.

در حال حاضر بیشتر قدرت هش شبکه بر روی ماینینگ RLT است، بنابراین هر چه قدرت هش بیشتری را در استخراج بیت کوین قرار دهید، بیشتر به دست می‌آورید. اگر افراد بیشتری وارد استخراج بیت کوین شوند، باید در استراتژی تجدید نظر کنیم (زیرا می دانید، افراد بیشتر به معنای پاداش کمتر برای شماست!).

در برخی مواقع باید مقداری RLT دریافت کنید. دلیل آن این است که ماینرها به طور خودکار به شما قدرت هش را بدون نیاز به بازی کردن می‌دهند.

پیشنهاد مطالعه: سایت عباس نوروزی به شما خوانده مقاله های ماینینگ رمز ارز به چه معناست؟،واقعیت مجازی چیست؟، متاورس چیست ؟، هاوینگ بیت کوین و ایردراپ چیست ؟ را پیشنهاد می کند.

چگونه می‌توان استخراج ارز را در RollerCoin شروع کرد؟

واضح است که به هر پلتفرمی که می‌خواهید بپیوندید، باید در آنجا حساب کاربری داشته باشید. بنابراین، برای شروع کار در سایت بازی رولرکوین نیز باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. می‌توانید از طریق ایمیل یا با اتصال حساب فیس بوک خود ثبت نام کنید.

پس از ایجاد موفقیت‌آمیز یک حساب کاربری، شما باید شخصیت خود را در رولرکوین بسازید که نشان‌دهنده‌ی خودتان باشد. با سفارشی کردن یک کاراکتر منحصر به فرد ایجاد کنید و شما آماده هستید.

پس از ایجاد و سفارشی سازی شخصیت، می‌توانید با انجام بازی‌های سرگرم‌کننده با دوستان خود، استخراج بیت کوین را شروع کنید. با انجام مأموریت‌ها، وظایف و مینی‌بازی‌ها با دوستان خود رقابت کنید تا قدرت استخراج خود را افزایش دهید. برای کسب بیت‌ کوین بیشتر، باید یک ماینر قدرتمند داشته باشید که می‌توانید با بازی کردن این کار را انجام دهید.

بعد از اینکه مبلغ بسیار مناسبی به دست آوردید، می‌توانید آن را برداشت کنید یا در آن سرمایه‌گذاری کنید تا ماینر خود را به سطح پیشرفته ارتقا دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.