اگر به دنبال یک بازی بلاک چینی رایگان با گرافیک عالی و گیم پلی معنادار هستید، بازی هش راش را باید امتحان کنید.

در کهکشان هرمیان (Hermeian) ، دور از جهان ما، هیولاهای تهاجمی و مخالفان مرگبار منتظر ورود شما به بازی هش راش هستند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی هش راش و چگونگی کسب درآمد از این بازی بپردازیم.

معرفی بازی هَش راش (Hash Rush)

هش راش یک بازی استراتژی زمان واقعی (RTS) است، که با Unity Game Engine ساخته شده است. در این بازی بازیکنان می توانند یک مستعمره در کهکشان Hermeian، خطرناک ترین مکان خارج از جهان ما که توسط موجودات عجیب و غریب و مرگبار اشغال شده است، بسازند.

به عنوان یک بازیکن، هدف شما در بازی هش راش ساختن یک مستعمره با ارتش و کارگران کافی برای غلبه بر مشکلات است. شما در این بازی خود را بازیکنان دیگر به چالش می کشید و برای افتخار می جنگید.

بازیکنان در بازی هش راش برای بدست آوردن آیتم ها، منابع و سکه های راش (Rush Coin) رقابت می کنند.

کادر مجرب اکور رویال با اساتید حرفه ای در زمینه بیت کوین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی مربوطه مراجعه فرمایید.

هش راش مورد توجه گیمرهای معمولی که هیچ تجربه قبلی با ارزهای دیجیتال ندارند، قرار می گیرد. دریافت پاداش برای انجام یک بازی ویدیوئی که واقعاً جذاب است، برای هر گیمری وسوسه انگیز به نظر می رسد. هش راش راهی آسان برای ورود به حوزه ارزهای دیجیتال و NFT خواهد بود.

بازی هش راش چگونه است؟

با ساخت پایگاه استخراج کریستال و حمله به دشمنان شما می توانید در هش راش درآمد کسب کنید.

بازیکنان می توانند برای به دست آوردن کریستال های بیشتر و پاداش های دیگر به دشمنان حمله کنند.  از طرف دیگر آن ها باید با ساختن و تقویت مستعمرات خود از کریستال های خود در برابر تهدیدات دشمتان دفاع کنند.

ارناک ها (Ernacks)  زحمتکشان بازی هش راش هستند. آن ها مسئول استخراج کریستال های ارزشمند، دفاع از پایگاه شما و شکست دادن هیولاها هستند.

در بازی توقف استخراج ممنوع است. شما باید از کلنی و مین های خود در برابر تهدیدات داخلی و سایر بازیکنان محافظت کنید، بنابراین باید برای نبرد آماده باشید! همه ارناک ها کارگر نیستند، برخی از آن ها باید به جنگجویان بی باک تبدیل شوند.

جمع آوری منابع کلید موفقیت در بازی هش راش است. کارگران شما می توانند چوب، غذا، سنگ، سنگ معدن و کرم شب تاب جمع آوری کنند. تمام منابع بالا برای ساخت ارتقاء، تغذیه کلنی و سایر اقدامات ویژه مورد نیاز در بازی مورد نیاز است.

به عنوان مثال، ساختن یک کلبه باعث افزایش جمعیت ارناک ها می شود. ساخت یک کارخانه چوب بازده منابع چوبی را بهبود می بخشد و ساخت برج های نگهبانی توانایی های دفاعی شما را بهبود می بخشد.

در حین پیشرفت در بازی، آمار شما بالاتر می‌رود و قدرت استخراج (جمع آوری کریستال)  برای شما در دسترس خواهند بود.

کریپتو کریستال برای رتبه بندی جدول امتیازات شما استفاده می شوند.  این بازی همچنین دارای توکن ERC20، راش کوین (RUSH Coin) است.

تیم توسعه دهنده هش راش

این تیم متشکل از حدود 30 عضو آموزش دیده با کهنه‌ کارهایی از شرکت ‌هایی مانند Riot Games، Nvidia، Ubisoft و Microsoft است. آن ها اعضای با تجربه و تازه کار دارند که همه با هم در ریگا، کشور لتونی، کار می کنند.

Hash Rush  یک بازی شگفت انگیز را بر اساس نیاز جامعه ارائه داده است. بازی هش راش از سال 2018 در حال توسعه بوده است و توسعه دهندگان به حل مشکلاتی که بازیکنان اولیه در مورد بازی داشتند، پرداختند. راه اندازی مجدد این بازی در سپتامبر 2021 باعث ایجاد هیجان در صنعت بازی و ارزهای دیجیتال شد.

بازی هش راش

نسخه بتای بازی Hash Rush

این نسخه جدید از بازی انواع پیشرفت ها و همچنین ویژگی هایی مانند سیستم ساخت و ساز و سیستم مبارزه بهبود یافته را ارائه می دهد. علاوه بر این، این بازی اکنون یک مکانیک واقعی بازی برای کسب درآمد را با سکه راش خود ارائه می دهد. با این حال، این سکه ای است که مبادله می شود.

در طول نسخه بتای بازی Hash Rush، بازیکنان می توانند با انجام چالش ها و چالش های درون بازی، RUSH کسب کنند. RUSH توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم است. گیمرها می توانند از این توکن برای خرید ارزها و آیتم های درون بازی استفاده کنند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.