بازی دویکین ها، یک بازی نقش آفرینی ان اف تی است، که بر اساس بازی های بلاک چین ساخته شده است. این بازی موبایلی است و در دستگاه های iOS و Android در دسترس می باشد.

شخصیت های دویکین، ان اف تی های قابل بازی در این بازی نقش آفرینی هستند. شما می توانید ان اف تی های دویکینز را جمع آوری کنید، آنها را پرورش دهید، آنها را بزرگ کنید و همچنین آنها را به نبرد با بازیکنان دیگر بفرستید.

آیتم‌ های ان اف تی که این روزها بسیار محبوب هستند، ایده‌ های جدید و درآمد بالقوه زیادی را ارائه می‌ کنند. همچنین فروش هر چیزی در بازارهای ان اف تی بسیار آسان است. شما می توانید شخصیت بازی یا آیتم های ساخته شده خود یا اقلام پاداش را بفروشید.

بازی دویکین ها چیست؟

بازی دویکین ها با سبک نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) و عناصر تاماگوچی (Tamagotchi) یکی از بازی های محبوب بلاکچین است.

‌دویکین ها  توسط استودیو بازی MoonLabs، یک استودیوی بازی کاملاً جدید متشکل از پیشکسوتان صنعت، توسعه داده شده است.

بازی دویکین ها  دنیایی در حال گسترش با ذهنیت بازیکن محور است.

Devikins یک بازی نقش آفرینی مبتنی بر نوبت است، که توسط توکن های رمزنگاری تغذیه می شود.

این بازی به شما امکان می دهد شخصیت های جدیدتر و قوی تری را ایجاد کنید.

هر شخصیت دویکین ویژگی های بصری و رزمی منحصر به فرد خود را خواهد داشت. به همین دلیل، هیچ شخصیتی دقیقاً شبیه شخصیت دیگری نخواهد بود. بازیکنان می توانند با پرورش شخصیت هایی که دارند، مجموعه ای از شخصیت های منحصر به فرد خود را آزمایش کرده و ايجاد کنند.

Devicoin یا DVK  ارز اصلی بازی دویکین ها و یک ارز دیجیتال واقعی قابل معامله و برداشت است.

هر شخصیت قابل بازی در این بازی یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، که به این معنی است که هر بازیکن تنها مالک یک شخصیت کاملاً منحصر به فرد قابل بازی در جهان دویکین ها و دنیای واقعی است. علاوه بر این، بازیکنان می توانند مجموعه شخصیت های خود را نگه دارند و از طریق سیستم پرورش، قوی ترین و رقابتی ترین شخصیت ممکن را هدف قرار دهند.

بازی دویکین ها

هزینه انجام بازی دویکین ها چقدر است؟

شما می توانید بازی را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه انجام دهید، اما اگر می خواهید حساب خود را ارتقا دهید، DVK نیاز خواهید داشت. برای اجرای بازی با امکانات کامل به شخصیت های Devikins NFT نیاز دارید.

به زبان ساده تر  برای انجام بازی نیازی به DVK نیست، اما اگر می‌ خواهید حساب خود را توسعه دهید به DVK نیاز خواهید داشت.

 برای بازی به چند Devikin NFT نیاز دارم؟

گیم پلی Tamagotchi به یک Devikins NFT نیاز دارد، اما شما می توانید در این حالت بازی با هر تعداد NFT که می خواهید بازی کنید. برای مبارزه، طراحی فعلی تیمی متشکل از چهار Devikins NFT دارد. توسعه دهندگان بازی دویکین ها اشاره کردند که این عدد همچنان می تواند در آینده تغییر کند، بنابراین هنوز هیچ چیز نهایی نیست.

بازی دویکین ها

DVK چیست؟

Devicoin یا DVK یک توکن ابزاری است که به عنوان ارز اصلی درون بازی دویکین ها استفاده می شود.

Devicoins یک ارز رمزنگاری شده است که می توانید آن را با سایر ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی مبادله کنید و در نهایت می تواند  با استفاده از ارز فیات مبادله شود.

چگونه بازی دویکین ها را شروع کنیم؟

با انجام مراحل زیر می توانید به شروع بازی دویکین ها و کسب درآمد از آن بپردازید.

بازی دویکین ها

آیا می توانیم از کیف پول متا مسک برای Devikins استفاده کنیم؟

خیر، کیف پول متامسک در حال حاضر پشتیبانی نمی شود. برای دریافت توکن های DVK فقط می توانید از کیف پول Klever یا Klever Exchange استفاده کنید.

بیشتر بدانید : معرفی بازی گیلد آف گاردیینز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.