آیا به دنبال روشی برای کسب درآمد از بیت کوین هستید؟

روش‌ کسب درآمد از بیت کوین در سایت دکتر عباس نوروزی چند استراتژی به شما می‌دهد که می‌توانید برای کسب بیت کوین و ایجاد آینده‌ای برای خود در اقتصاد ارزهای دیجیتال پیاده‌سازی کنید.

نگاهی بر بیت کوین

هنگامی که در سال 2008 ساتوشی ناکاموتو یک وایت پیپر در مورد سیستم نقدی دیجیتال همتا به همتا منتشر کرد، مفهوم پول در جهان تغییر کرد. بیت کوین برای سال‌ها چیزی بیش از یک ایده نبود تا اینکه توجه معامله‌گران را به خود جلب کرد.

در مراحل اولیه توسعه بیت کوین تا سال 2010، جهان هیچ تصوری از ارزش آینده بیت کوین نداشت. تنها افرادی که در مورد این ارز دیجیتال می‌دانستند، مدیران فنی و گیمرها بودند.

این ارز دیجیتال تا سال 2017 نسبتا مبهم بود. اما پس از ظهور حباب بزرگ بیت کوین در سال 2017، تقریباً همه در بازارهای توسعه‌یافته و نوظهور، بدون توجه به خرید یا نخریدن بیت کوین، از بیت کوین اطلاع داشتند.

بیت کوین هنوز در مراحل ابتدایی است و در آینده راه زیادی در پیش دارد. برخی از تحلیلگران معتقدند بیت کوین آینده سیستم مالی است.  درحالی که برخی دیگر بیان می‌کنند که تهدیداتی برای بقای ارزهای دیجیتال وجود دارد.

با این حال، بیت کوین همچنان محبوب ترین ارز دیجیتال است. با نگاهی به حجم معاملات روزانه بخش کریپتو، و ارزش بازار تمام کوین ها، چنین چیزی واضح است.

12 روش کسب درآمد از بیت کوین در سایت دکتر عباس نوروزی

اکنون که مفهوم روشنی از بیت کوین دارید، بیایید ببینیم که چگونه می‌توانید با این دارایی دیجیتال پول درآورید. روش کسب درآمد از بیت کوین به شما کمک می‌کند تا درآمد زیادی کسب کنید.

1) نویسندگی و تولید محتوا

روش کسب درآمد از بیت کوین

صنعت ارزهای دیجیتال همچنان در حال رشد است، اما منابع آنلاین کمیاب هستند. همانطور که علاقه به بیت کوین افزایش می‌یابد، تقاضا برای نویسندگان ارزهای دیجیتال و تولیدکنندگان محتوا با آن افزایش می‌یابد. بنابراین، اگر عاشق نوشتن در مورد بیت کوین هستید، به طور بالقوه می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.

2)وبسایت‌های بیت کوین

یکی دیگر از استراتژی‌های عالی برای کسب درآمد با بیت کوین، راه‌اندازی یک وبسایت بیت کوین است.

وبسایت بیت کوین یک روش عالی و مطمئن برای کسب درآمد از بیت کوین است. شما می‌توانید یک وبسایت راه‌اندازی کنید و آن را با مطالب مرتبط با بیت کوین پر کنید که مربوط به کسانی است که به این ارز دیجیتال علاقه مند هستند. روی هر چیزی تمرکز کنید، از روندهای بازار و عملکرد کوین گرفته تا توضیحاتی در مورد استراتژی‌های معاملاتی پیشرفته.

فقط مطمئن شوید که محتوای مرتبط و مفید ارائه می‌دهید. شما می‌توانید از طریق لینک‌های ارجاع و تبلیغات از وبسایت خود کسب درآمد کنید. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

3)ترید آربیتراژ

یکی دیگر روش‌های کسب بیت کوین رایگان، ترید کردن است. اولین راه اگر می‌خواهید از بیت کوین کسب درآمد کنید، ترید آربیتراژ (Arbitrage) است.

این روش امن‌ترین راه برای کسب درآمد از تریدینگ است که از اختلاف قیمت بازار سود می‌برد. بنابراین، اگر اهل خریدوفروش هستید، می‌توانید این مهارت را در اینجا به کار ببرید. چندین سرویس وجود دارد که به شما امکان فروش بیت کوین را می‌دهد. شما می‌توانید یک بیت کوین را با قیمت پایین‌تری بخرید و بلافاصله آن را با قیمت بالاتر بفروشید.

4)ترید بیت کوین از طریق حدس و گمان

روش حدس و گمان برای کسب درآمد از بیت کوین مخاطره‌آمیز است. شما باید بیت کوین بخرید و منتظر بمانید تا قیمت آن افزایش یابد تا آن را در ازای ارز فیات بفروشید. وقتی قیمت کاهش پیدا کرد، بیشتر خرید خواهید کرد. و این روند را تکرار کنید. یا باید خوش شانس باشید یا بتوانید آینده را پیش‌بینی کنید تا این کار را به نفع خود انجام دهید.

افرادی هستند که معامله‌گران خوبی هستند و می‌توانند الگوها را از نمودارهای قیمت تشخیص دهند.

سایت های زیادی مانند بایننس، کوین بیس، بیترکس و غیره وجود دارند که برای ترید بیت کوین بهترین هستند.

5)روش کسب درآمد از بیت کوین با مارجین تریدینگ و وام دادن

این روش کسب درآمد از بیت کوین به اندازه معاملات عادی محبوب نیست، اما صرافی‌هایی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند تا بیت کوین خود را به سایر کاربران وام دهید. سایت‌هایی مانند Bitfinex و Poloniex به شما این امکان را می‌دهند که از طریق مارجین تریدینگ از بیت‌کوین خود درآمد کسب کنید. هنگامی که مارجین فاند می‌کنی، بیت کوین را در اختیار معامله‌گران دیگر قرار می‌دهید. به این ترتیب می‌توانید بدون نیاز به فروش سرمایه مورد علاقه خود از بیت کوین درآمد کسب کنید. اطلاعاتی درباره بیزینس کوچینگ بدانید.

روش کسب درآمد از بیت کوین

6)ماینینگ یا استخراج بیت کوین

استخراج هنوز یک روش سودآور برای کسب درآمد از بیت کوین است. ماینینگ بیت کوین روش اولیه برای کسب بیت کوین بود و برای مدتی تنها روش کسب درآمد از بیت کوین بود.

استخراج بیت کوین فرآیند اعتبارسنجی تراکنش‌ها در بلاک چین با تکمیل معادلات پیچیده ریاضی است. در ابتدا استخراج بیت کوین به منابع زیادی نیاز نداشت. مردم در روزهای اولیه می‌توانستند روی دسکتاپ خود استخراج کنند.

با این حال، استخراج بیت کوین تکامل یافته است. اکنون به سخت افزار قوی مانند مدارهای مجتمع ویژه برنامه (ASIC) یا دستگاه های استخراج ایجاد شده از واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) نیاز دارد.

علاوه بر این، برای استخراج بیت‌ کوین، باید یک اتصال اینترنتی پایدار و منبع برق داشته باشید.

روش کسب درآمد از بیت کوین

با استخراج بیت کوین می‌توانید درآمد کسب کنید. شما باید منابع لازم را بدست آورید، ریگ ماینینگ خود را راه‌اندازی کنید و مقداری بیت کوین کسب کنید.

یکی دیگر از گزینه‌های واقعی، پیوستن به یک استخر استخراج است. به جای استخراج بیت کوین به صورت فردی، می‌توانید به سایر ماینرها در یک استخر بپیوندید. این امر هش ریت و شانس کسب بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

استخرهای ماینینگ ظرفیت استخراج ماینرهای مختلف را در یک واحد ترکیب می‌کند. پس از آن، جوایز بلوک به نسبت سهم هر ماینر تقسیم می‌شود.

7)بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یک روش شناخته‌شده برای کسب درآمد در چندین صنعت، به ویژه آنلاین است. بسیاری خدمات و محصولات بر پایه بیت کوین ساخته شده‌اند. بازاریابی وابسته به شما برای تبلیغ این محصولات و خدمات پاداش می‌دهد.

پلتفرم‌های بیت کوین مانند صرافی‌ها ، کیف پول‌ها و برنامه‌های مرتبط دیگر دارای برنامه‌های ارجاعی هستند که وقتی افراد از طریق تبلیغات شما ثبت نام می‌کنند به شما پاداش می‌دهند.

8)استیکینگ

روش استیکینگ و سپرده‌گذاری بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر جایگزینی برای استخراج است که به منابع بسیار کمتری نیاز دارد. با استیک کردن، شما اساساً در ازای دریافت پاداش، ارز دیجیتال خود در کیف پول یا صرافی نگهداری می‌کنید و از این طریق به امنیت شبکه بلاک چین کمک می‌کنید.

9)محصولات و خدمات

درست مانند هر صنعت جدید، از آنجایی که ارز دیجیتال جدید است، فرصت‌های جدیدی را برای ایجاد محصولات و خدمات برای شما ایجاد می‌کند. می‌توانید یک برنامه ردیابی نمونه کارها، یک ارز دیجیتال جدید یا بازی های مبتنی بر بلاک چین ایجاد کنید. بسته به خلاقیت شما گزینه‌های زیادی وجود دارد.

10)دریافت بیت کوین رایگان از طریق فاست (faucet)

فاست وبسایتی است که در آن می‌توانید کارهای ساده‌ای را برای کسب بیت کوین انجام دهید.

فعالیت‌هایی ساده و آسان مانند بازی کردن و تماشای ویدیوها.

روش کسب درآمد از بیت کوین

11) روش کسب درآمد از بیت کوین با بازی‌های بلاک چین

یکی از روش‌های رایج کسب درآمد از بیت کوین بازی‌های رایگان بلاک چین است.

در این روش شما هم به سرگرمی می‌پردازید و هم بیت کوین یا توکن‌های دیگر را پاداش می‌گیرید.

12)روش هایپ

روش دیگری که پیشنهاد می‌کنیم از آن اجتناب کنید، سایت‌ها و برنامه‌های سرمایه‌گذاری با بازده بالا است که به عنوان هایپ (HYIP) شناخته می‌شوند. هایپ ها سایت‌هایی هستند که ادعا می‌کنند کوین های شما را هر چند روز یکبار دو برابر می‌کنند یا به شما نرخ‌های سود غیرواقعی می‌دهند. کاری که این سایت‌ها در واقع انجام می‌دهند این است که از کاربران جدید پول می‌گیرند و از آن پول برای پرداخت به کاربران قدیمی استفاده می‌کنند تا اعتماد کاربران را جلب کنند. علاوه بر این، آنها تقریباً همیشه نوعی برنامه ارجاع دارند تا کاربران بتوانند دوستان خود را با خود همراه کنند. اما ممکن است این سایت‌ها پس از مدتی ناپدید شوند و شما پول زیادی را از دست بدهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.